Zobacz w pełnym oknie

R O Z W I Ń   M E N U

O firmie

TESECO sp. z o.o.  już od 1984 roku  jest liderem w produkcji elastycznych przewodów wentylacyjnych (zwanych także lutniami górniczymi) z tworzyw sztucznych.

Spółka TESECO jest pierwszą w Polsce firmą powołaną do opracowania maszyn i urządzeń związanych z produkcją elastycznych przewodów wentylacyjnych, oraz do ich produkcji i  wdrożenia nowoczesnej wentylacji w podziemnych zakładach górniczych.

Pomimo silnej konkurencji Spółka TESECO osiągnęła ugruntowaną pozycję na rynku polskim jak i europejskim. Swoją pozycję zawdzięczamy opracowaniu i wdrożeniu naszej własnej technologii produkcji oraz konstrukcji przewodów wentylacyjnych. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry specjalistów pozwala na zapewnienie klientów, że otrzymują produkt najwyższej jakości, dostosowany do ich potrzeb. Ponadto jakość naszych wyrobów gwarantuje wdrożony System zarządzania Jakością, oraz wieloletnia współpraca z akredytowanymi instytutami badawczymi w kraju i zagranicy.

Jakość Teseco

DSC05022 copyNasze motto zawarte w polityce jakości brzmi:

„JAKOŚĆ TESECO – BEZPIECZEŃSTWEM KOPALŃ”

Obecnie Spółka oferuje elastyczne przewody wentylacyjne tłoczące jak i ssąco-tłoczące w szerokiej rozpiętości średnic jak i długości dostosowanej do potrzeb Podziemnych Zakładów Górniczych , Przedsiębiorstw budujących tunele, oraz indywidualnych klientów.

Produkujemy również inne akcesoria związane z wentylacją jak np. lutnie zasobnikowe, trójniki, redukcje, zasuwy regulujące, lutnie szybowe, lutnie perforowane, lutnie wirowe itp.

Poza produkcją  wyposażenia do wentylacji oferujemy również balony zaporowe różnych średnic, osłony gładzi siłowników hydraulicznych, różnego rodzaju zasłony, kurtyny oraz tunele do tresury psów zwane także Agility tunel, wykonane z tkanin w różnej kolorystyce dostosowanej do potrzeb naszych klientów.

Oferujemy również klientom regenerację naszych produktów,  co zasadniczo obniża koszt wentylacji, poprzez zmniejszenie konieczności zakupu nowych odcinków rur, gwarantując parametry wytrzymałościowe na ciśnienie i szczelność na poziomie przewidzianym dla lutni nowych. Regeneracja znacznie wydłuża okres użytkowania naszych wyrobów.

Aktualności

Nasi partnerzy